2015-2020 yillar sayti

HERE jamoasi va kontaktlari

Oliy ta'lim bo'yicha Ekspertlar Milliy guruhi a'zolarining ro'yhati

 

Astanakulov Olim

O'zbekiston Xalqaro Islom Akademiyasi

"Ziyarah turizm va Islom iqtisodiyoti va moliya" kafedrasi mudiri

E-mail: astanakulov@gmail.com

 

Farmonov Nurbek

Qarshi davlat universiteti

"Xorijiy tillar" kafedrasi o'qituvchisi

E-mail: nurbekfarmonov4@gmail.ru

 

Jabbarova Anora 

Jizzakh davlat pedagogika instituti 

"English Linguistics" kafedrasi mudiri

E-mail: jabbarova.anora86@gmail.com

 

Karimova Goolbahor

Andijon qishloq xo'jaligi va agrotexnologiyalar instituti 

"Buxgalteriya hisobi, tahlil va audit" kafedrasi mudiri

E-mail: gulbahoruzb@yahoo.com

 

Kasymova Nazokat

Professor, Toshkent davlat sharqshunoslik universiteti

E-mail: nazokatkasymova08@gmail.com

 

Rikhsiyeva Gulchekhra

Rektor, Toshkent davlat sharqshunoslik universiteti

E-mail: gulchehra_rihsieva@yahoo.com

 

Turgunbaev Rashid 

O'zbekiston davlat madaniyat va san'at institutining Farg'onadagi filiali 

Fan va innovatsiya bo'yicha direktor o'rinbosari 

Matematika va Informatika

E-mail: rashidsan@yahoo.com

 

Usmanova Nargiza 

Toshkent axborot texnologiyalari universiteti

Dotsent, "Elektr aloqa muhandisligi" kafedrasi

E-mail: nargizausm@mail.ru

 

Vikhrov Igor 

E-Health boshqarmasi boshli'gi, Innovatsion markaz

Toshkent pediatriya tibbiyot instituti

E-mail: igorvichrov@yandex.com

 

Maslahatchilar Kengashi

 

Rakhmatullayev Marat

Professor, Toshkent axborot texnologiyalari universiteti

E-mail: marat56@mail.ru 

 

Kudaybergenov Janpolat

Rektor, Toshkentdagi Yodju texnika instituti

E-mail: janpolat@gmail.com   

 

Lutfullayev Pulathon

Namangan davlat universiteti

Xalqaro aloqalar bo'limi boshlig'i

E-mail: pulathon2001@yahoo.com

 

Paluanov Bakhitbay

Qoraqalpoq davlat universiteti

"Jurnalistika" kafedrasi dotsenti 

E-mail: bpaluanov@gmail.com

 

Oliy ta'lim bo'yicha ekspertlar milliy guruhining Facebookdagi sahifasi: https://www.facebook.com/uzheres/ 

Key Action 1: Learning Mobility of Individuals

Key Action 2: Cooperation among organisations and institutions

Key Action 3

Jean Monnet Actions

Bizning hamkorlarimiz